GTA 4 w Warszawie. Modyfikacja pozwala zwiedzić stolicę Polski

GTA 4 Warszawa

BartoszBuster właśnie udostępnił na stronie moddb.com bardzo ciekawą modyfikację do bestsellerowej pozycji Rockstar Games – Grand Theft Auto IV. Poznaliśmy pierwsze szczegóły, a do tego możemy przyjrzeć się zwiastunowi.

GTA 4 Poland: Warsaw zadebiutowało

Warszawa w GTA 4

Twórca jednej z najnowszych modyfikacji do GTA 4 postanowił odwzorować stolicę Polski i wrzucić ją do świata wykreowanego przez amerykańską firmę. Modder podziękował ekipom OpenIV Team i GimsIV Team, które odpowiadały za przygotowanie narzędzi umożliwiających zaprojektować i wdrożyć różne elementy projektu.

Sprawdź także: Nvidia DLSS – co to jest?

Modyfikację wprowadzającą Warszawę do GTA 4 możemy pobrać z moddb.com. Oczywiście skorzystać z niej mogą jedynie posiadacze gangsterskiej odsłony serii w wersji na PC. Jak potwierdza wyżej umieszczony materiał, będziemy mogli dokładnie zwiedzić Stadion Narodowy, rynek czy Pałac Kultury i Nauki. Atrakcji z pewnością nie zabraknie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.