GTA 6 na „zwykłym” PS5 zadziała w 60 FPS? Rockstar Games może pozytywnie zaskoczyć graczy

GTA 6

Do tej pory o GTA 6 wiemy jedynie tyle, że zadebiutuje i stanie się to w 2025 roku. Wszystkie inne doniesienia to w głównej mierze mniej lub bardziej wiarygodne plotki, które oczywiście rozpalają zainteresowanie wszystkich oczekujących na ten tytuł. Tym razem jednak mogło dojść do bardzo ciekawej wpadki jednego z twórców, który odniósł się do tematu wydajności nadchodzącej gangsterskiej gry na konsolach PS5.

Jeden z deweloperów Rockstar Games mógł powiedzieć za dużo w kontekście wydajności GTA 6

Profil GTA 6 Countdown na Twitterze/X, bazując na wpisie jednego z deweloperów Rockstar Games, że ekipa odpowiedzialna za grę celuje w 60 FPS na konsolach PS5 (brak wzmianki o wersji Pro). W tym przypadku nie jest jasne jedynie, czy taka wydajność będzie osiągalna w 1080p, czy może nawet 1440p.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wpisy te miały pojawić się na jednym z chińskich forów gamingowych, jednak w momencie, gdy sprawa stała się bardziej medialna zostały usunięte. To zaś może oznaczać, że faktycznie deweloper zdradził swoim rodakom za dużo; oczywiście, jeśli okaże się to prawdziwe, to czekają go z tego powodu poważne konsekwencje.

Brzmi to wręcz rewelacyjnie, szczególnie że mowa o GTA 6, na które czekają rzesze fanów. Trzeba jednak podchodzić do tych informacji z dystansem, bo nie mamy pewności, czy faktycznie ów użytkownik faktycznie jest tym, za kogo się podaje. Jeśli jednak jest to oszustwo, to naprawdę deweloper zgotował sobie nie lada kłopoty.

Źródło: Twitter/X: GTA 6 Countdown

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.