GTA 6 otrzyma duże DLC? Zdaniem insidera twórcy są na tak

GTA 6

Chociaż o najnowszej odsłonie serii Grand Theft Auto wiadomo tak naprawdę niewiele, to nie brak plotek i przecieków na jej temat. Jednym z nich podzielił się znany w środowisku insider. Jego zdaniem gra GTA 6 zostanie rozbudowana o DLC.

REKLAMA

Premiera GTA 6 nieznana, wiemy jednak o dodatkach

GTA 5
Grand Theft Auto 5

Insider Tez2, który ma na swoim koncie ujawnienie przecieków m.in. o planowanych remasterach GTA IV i Red Dead Redemption, poinformował, że Rockstar ma w planach wydanie DLC do nadchodzącej odsłony Grand Theft Auto. Z perspektywy sukcesu GTA Online może wydawać się to zaskakujące, ale należy pamiętać o ciepłym przyjęciu rozszerzeń do GTA IV, czy licznych głosach graczy pragnących dodatków do ostatniej części z piątką w nazwie.

Zdaniem insidera, twórcy rozpoczną prace nad nową zawartością jeszcze przed premierą gry. Co najciekawsze, w rzekomych dodatkach mają pojawić się nie tylko misje, ale również całe miasta. Tez2 na łamach GTAForums napisał:

Rockstar chce powrócić do swoich planów sprzed epoki GTA Online. Pierwszy zestaw nowych misji i miast na pewno zostanie zaplanowany przed premierą GTA 6. Wszystko po to, aby po wydaniu gry firma mogła przydzielić zasoby do pracy nad nowym tytułem. Myślę, że większość nowych lokacji będzie czymś w rodzaju Cayo Perico lub North Yankton. To pozwoli na dodanie nowej zawartości również do trybu Online. Niewykluczone, że pojawi się również zupełnie nowe i pełnowymiarowe miasto.

Tez2 za pośrednictwem GTAForums

Zobacz też: Słuchawki do PS5

Wygląda to na sporą zmianę w podejściu Rockstara do rozgrywki dla pojedynczego gracza. W przypadku GTA V twórcy zrezygnowali z wcześniej planowanych dodatków, usprawiedliwiając się „wystarczająco rozbudowanym trybem fabularnym i aż trzema bohaterami”.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!