GTA 6 otrzyma duże DLC? Zdaniem insidera twórcy są na tak

GTA 6

Chociaż o najnowszej odsłonie serii Grand Theft Auto wiadomo tak naprawdę niewiele, to nie brak plotek i przecieków na jej temat. Jednym z nich podzielił się znany w środowisku insider. Jego zdaniem gra GTA 6 zostanie rozbudowana o DLC.

Premiera GTA 6 nieznana, wiemy jednak o dodatkach

GTA 5
Grand Theft Auto 5

Insider Tez2, który ma na swoim koncie ujawnienie przecieków m.in. o planowanych remasterach GTA IV i Red Dead Redemption, poinformował, że Rockstar ma w planach wydanie DLC do nadchodzącej odsłony Grand Theft Auto. Z perspektywy sukcesu GTA Online może wydawać się to zaskakujące, ale należy pamiętać o ciepłym przyjęciu rozszerzeń do GTA IV, czy licznych głosach graczy pragnących dodatków do ostatniej części z piątką w nazwie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zdaniem insidera, twórcy rozpoczną prace nad nową zawartością jeszcze przed premierą gry. Co najciekawsze, w rzekomych dodatkach mają pojawić się nie tylko misje, ale również całe miasta. Tez2 na łamach GTAForums napisał:

Rockstar chce powrócić do swoich planów sprzed epoki GTA Online. Pierwszy zestaw nowych misji i miast na pewno zostanie zaplanowany przed premierą GTA 6. Wszystko po to, aby po wydaniu gry firma mogła przydzielić zasoby do pracy nad nowym tytułem. Myślę, że większość nowych lokacji będzie czymś w rodzaju Cayo Perico lub North Yankton. To pozwoli na dodanie nowej zawartości również do trybu Online. Niewykluczone, że pojawi się również zupełnie nowe i pełnowymiarowe miasto.

Tez2 za pośrednictwem GTAForums

Zobacz też: Słuchawki do PS5

Wygląda to na sporą zmianę w podejściu Rockstara do rozgrywki dla pojedynczego gracza. W przypadku GTA V twórcy zrezygnowali z wcześniej planowanych dodatków, usprawiedliwiając się „wystarczająco rozbudowanym trybem fabularnym i aż trzema bohaterami”.

O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.