GTA 6 na nowym, krótkim klipie. Przeciek prezentuje wczesny wygląd trybu online

GTA 6

Rockstar Games od jakiegoś czasu ma problem z przeróżnymi przeciekami dotyczącymi GTA 6. Firma stale próbuje im przeciwdziałać, ale co rusz pojawiają się kolejne materiały z gry. Jeden z nich prezentuje na krótkim klipie coś, co przypomina bardzo wczesny wygląd trybu online produkcji.

GTA 6 Online na nowym przecieku z krótkim klipem

Jeden z najnowszych opublikowanych dotąd przecieków dotyczących GTA 6 prezentuje tryb online gry. Klip trwa zaledwie 7 sekund i nie zawiera w sobie żadnych szczegółów dotyczących rozgrywki. Samo jego opublikowanie wystarczyło jednak do przyciągnięcia zainteresowania sporej grupy fanów czekających na szóstą odsłonę serii.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na nagraniu zauważymy, że jest to dosyć wczesny etap produkcji sieciowego trybu. Możemy więc podejść do tego wycieku z lekkim przymrużeniem oka i potraktować go raczej jako ogólny zarys projektu.

Zobacz też: Smartfon do 1000 zł – najlepsze modele

Nie znamy jeszcze daty premiery GTA 6 ani nawet platform, na których gra zostanie opublikowana. Jeżeli jednak wierzyć przeciekom jej budżet jest ogromny, co daje perspektywę na wielkość przygotowywanego przez Rockstar tytułu.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.