GTA 6 doczeka się wkrótce oficjalnej prezentacji? Znany aktor drażni się z fanami

Grand Theft Auto 6

Plotki i spekulacje na temat GTA 6 to bez dwóch zdań jeden z popularniejszych tematów wśród graczy, zwłaszcza że społeczność skupiona wokół tego IP szuka poszlak i wskazówek dotyczących zapowiedzi wszędzie, gdzie tylko się da. Nie dalej jak pięć dni temu kolejnych wskazówek doszukano się w ubraniu dodanym wraz z najnowszą aktualizacją do GTA Online. Teraz jednak w sieci pojawił się materiał, który przez niektórych uznawany jest za zapowiedź rychłego zaprezentowania gry.

GTA 6 zostanie niebawem zaprezentowane? Jeden z aktorów w niewybredny sposób drażni się z fanami

Spekulacje rozgorzały po ostatnich działaniach w sieci aktora — Bryana Zampelli — który to przez wiele osób przymierzany jest do roli głównego bohatera w GTA 6. W trakcie jednej z ostatnich transmisji na żywo artysta rozmawiał z byłym deweloperem Rockstar Josephem L. Rubino, gdzie ubrany był w sposób bardzo podobny do Tommy’ego Vercettiego z GTA Vice City.

Całą charakteryzację Zampelli uzupełnił kij baseballowy oraz opowieści o Miami i Florydzie. Tam to aktor miał spędzić dużo czasu w klubach lub wykonując różnego rodzaju „misje”.

GTA 6
GTA 6

Graczom w zasadzie nie trzeba było nic więcej, aby na nowo tworzyć wątki i dyskutować na temat GTA 6. Sam Zampella przyznał w trakcie rozmowy, że więcej opowie „w ciągu kilku najbliższych tygodni”, co dla niektórych jest odpowiednim argumentem, że zapowiedź najnowszej gry od Rockstar to tylko kwestia czasu.

Przeczytaj też: Kody do Wiedźmin 3

Kup Grand Theft Auto 5

Wiele osób uwierzyło w występ Zampelli, twierdząc jednocześnie, iż wzmianka o misjach i klubach nocnych w Miami jest oczywistym nawiązaniem do aktywności, które będziemy mogli wykonywać w trakcie zabawy. Sceptycy wskazują, że jest to zwykła mistyfikacja, a aktor w taki sposób próbuje zdobyć nieco więcej rozgłosu. Jak jest naprawdę? Tego dowiemy się tylko po oficjalnej prezentacji GTA 6…

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.