Znamy długość pierwszego trailera GTA 6! Jak wiele zdradzi nam Rockstar?

Rockstar — zapowiedź trailera GTA 6

Internet w ostatnich dniach jest rozgrzany od ilości plotek na temat nowej części serii GTA. Od momentu, gdy Rockstar oficjalnie potwierdził, że w grudniu ujawni pierwszy zwiastun kolejnej odsłony ich największego hitu, fani co rusz otrzymują nowe skrawki informacji. Teraz dzięki metadanym serwisu YouTube dowiedzieliśmy się, jaką długość będzie miał trailer GTA 6.

GTA 6 – długość trailera nie zrobi wrażenia na graczach?

GTA 6 – pierwszy trailer

Metadane serwisu YouTube wykazały, że materiał, który ma mieć premierę we wtorek (jutro, 05.12.2023) o godzinie 15:00 polskiego czasu, będzie trwał jedynie 91 sekund. Oznacza to, że Rockstar może zdecydować się — tak jak w przypadku GTA V i Red Dead Redemption 2 — na zwiastun z bardziej filmową narracją, który ma wprowadzić w klimat i świat gry, a nie na ujawnienie fanom od razu wszystkich mechanik i historii.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wiele osób może stwierdzić, że półtorej minuty zwiastuna to bardzo niewiele i nie zaspokoi to ich oczekiwań. Z drugiej strony tak szczątkowa ilość informacji motywuje społeczność do dogłębnego sprawdzenia każdej klatki materiału wideo, w poszukiwaniu sekretów, ukrytych przez twórców. Można spodziewać się też, że zaraz po publikacji trailera, w sieci pojawi się niezliczona ilość jego analiz i omówień.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Cyberpunk 2077

Niemal pewni możemy być tego, że Rockstar zdradzi choćby przybliżoną datę premiery oraz platformy, na które najnowsza część GTA zostanie wydana. Graczom nie pozostaje już nic innego, jak tylko cierpliwie czekać na oficjalną premierę zwiastuna, która nastąpi już jutro.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.