GTA 6 z oficjalną zapowiedzią wcześniej niż myślimy? Gra ma być już na ukończeniu

GTA 6

Na kolejne wieści na temat GTA 6 czeka się od lat. Gra elektryzuje fanów, a kolejne przecieki z jej procesu produkcyjnego biją rekordy popularności. Nic więc dziwnego, że wielu graczy ucieszyło się z powodu ostatnich przewidywań i plotek wskazujących na rychłą zapowiedź produkcji.

Rockstar wkrótce oficjalnie zaprezentuje GTA 6?

GTA 6 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat. Rockstar do tej pory wypowiadał się o produkcji dosyć lakonicznie, ale okres ten wkrótce może dobiec końca. Wszystko za sprawą najnowszych przewidywań oraz plotek, które wskazują, że gra być może zostanie wkrótce oficjalnie zapowiedziana.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Pierwszą wskazówką jest fakt, że Take-Two opublikuje swój najnowszy raport finansowy już 6 lutego. Według prognozy analityków firma będzie chciała zaprezentować GTA 6 jeszcze przed tym wydarzeniem.

Na taki obrót spraw wskazuje też niedawny post z profilu GTA 6 News & Leaks 2.0 z Twittera. Ludzie stojący za tym kontem od dawna publikują kolejne przecieki oraz plotki na temat szóstej odsłony Grand Theft Auto.

Ostatnio na omawianym wyżej profilu udostępniono kilka zrzutów ekranu pochodzących z różnych źródeł. Wszystkie z nich mają być dowodem wskazującym na to, że GTA 6 rzeczywiście znajduje się w końcowej fazie tworzenia. Jeżeli okazałoby się to prawdą, wtedy rzeczywiście nie powinniśmy czekać długo na zapowiedź gry.

Zobacz też: Najlepsze gry na Xbox One

Oliwy do ognia dolewa fakt, że Rockstar całkiem niedawno założył profil na chińskim odpowiedniku YouTube. Być może ma to posłużyć właśnie szerszej promocji GTA 6.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2268 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.