Fani GTA znowu w formie! Zapowiedź GTA 6 oszacowana na podstawie… fazy księżyca

GTA 6 księżyc

GTA 6 to produkcja, która mimo braku oficjalnej zapowiedzi elektryzuje całe rzesze graczy z całego świata. Wielu z nich doszukuje się wszelkiego rodzaju poszlak, które mogą naprowadzić ich na jakiekolwiek szczegóły, mogące ujawnić datę premiery lub chociażby termin zapowiedzi tej pozycji. Nowe „poszukiwania” doprowadziły niektórych do ciekawych wniosków, jednak nie sam efekt jest tutaj najciekawszy.

Jeden z fanów oczekuje, że zapowiedź GTA 6 zapisana została w fazie księżyca

Wczoraj na Reddcie pojawił się niezwykle interesujący wpis, który sugeruje, że oficjalnej zapowiedzi GTA 6 możemy spodziewać się już jutro. Jako potwierdzenie tej informacji autor wpisu zamieścił grafikę, która rzekomo stanowi dowód na to twierdzenie.

Przede wszystkim uwagę zwrócić należy na wyraz „Vinewood”, który zasłonięty został przez postacie znajdujące się na pierwszym planie, tak aby na od razu na drugim kadrze widoczne były liter „VI” symbolizujące rzymską cyfrę „6”. To jednak nie koniec odkryć, bo nie bez znaczenia okazuje się tutaj obecność księżyca w prawym górnym rogu. Ten według autora teorii ma znajdować się w fazie, która przypadnie na dokładnie wtorek 3 października 2023 roku.

Na tej właśnie podstawie wysnuto teorię, iż zapowiedzi GTA 6 możemy spodziewać się już jutro i to najwidoczniej gdzieś po zmroku.

GTA 6
GTA 6

Jako dodatkowe potwierdzenie owych odkryć autor wskazuje, że produkcje od Rockstar Games od pewnego czasu debiutowały bądź były ogłaszane właśnie we wtorki. Co więcej, część z nich trafiała do sprzedaży bądź była ogłaszana właśnie w październiku.

Przeczytaj też: Telefon do 400 zł

Cały ten wywód oczywiście wydaje się całkowicie niewiarygodny i raczej stanowi świadectwo niezwykle bujnej wyobraźni autora i jego zdolności do „łączenia kropek”. Z drugiej strony po Rockstarze i Take-Two można spodziewać się wszystkiego, nawet tego, że zapowiedź ich kolejnej pozycji zapisana została… w fazie księżyca. A co Wy sądzicie o tej teorii rodem z „Archiwum X”? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.