GTA prawdziwym hitem na Netflixie! Trzy gry z serii pobrano 18 milionów razy

GTA The Trilogy - The Definitive Edition Netflix

Netflix od jakiegoś czasu oferuje swoim subskrybentom możliwość pobierania gier mobilnych. Ostatnio do abonamentu trafiła także odświeżona trylogia produkcji z serii GTA. Dane firmy Appmagic wskazują, że zostały one tam pobrane łącznie 18 milionów razy.

Trylogia GTA z 18 milionami pobrań na Netflixie

Grand Theft Auto Trilogy – zwiastun

Przypomnijmy, że trzy odświeżone części GTA – 3, Vice City i San Andreas – trafiły na Netflixa w grudniu ubiegłego roku. Okazało się, że od tamtego momentu pobrano je łącznie 18 milionów razy. Tak wskazują dane przedstawione przez firmę Appmagic.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Najpopularniejszą pozycją z całej trójki było GTA: San Andreas. Produkcję te pobrano 11,6 milionów razy. Drugie miejsce należy natomiast do GTA: Vice City (4,1 miliona pobrań), a trzecie do GTA 3 (2,4 miliona pobrań).

Ponadto w liście Netflixa do akcjonariuszy zawarto informację, że GTA było jak dotąd „najbardziej udaną premierą pod względem instalacji i zaangażowania”. Jak zaznaczono, niektórzy z konsumentów specjalnie wykupili subskrypcję, aby zagrać w wyżej wymienione pozycje.

Netflix może być więc niesamowicie zadowolony z wyników, jakie osiągnęły gry Rockstara. Z całą pewnością przyczyniły się one do wzrostu popularności usługi wśród graczy.

Źródło: Mobilegamer.biz

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.