GTA: The Trilogy – The Definitive Edition – porównanie PC vs Mobile. Klasyki dają radę na smartfonach

GTA The Trilogy Definitive Edition PC vs Mobile

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition zadebiutowało kilka dni temu na urządzeniach mobilnych. Z tej okazji warto przypatrzeć się, jak dokładnie radzą sobie na nich trzy klasyczne odsłony serii. Trzeba bowiem przyznać, że ich jakość graficzna stoi na zadowalającym poziomie.

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition – PC vs Mobile

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition – PC vs Mobile

Na porównaniu GTA: The Trilogy – The Definitive Edition pomiędzy PC i Mobile widać rzecz jasna zauważalną różnicę na rzecz komputerów. Nie oznacza to jednak, że wersja na smartfony nie wygląda dobrze.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Znaczne różnice odnajdziemy przede wszystkim w cieniowaniu. Co oczywiste, oświetlenie i jakość modeli również wypadają lepiej na komputerach.

Inna zauważalną różnicą jest zasięg widoczności obiektów. Na urządzeniach mobilnych został on rzecz jasna zmniejszony, aby dostosować się pod możliwości techniczne.

Co jednak warte podkreślenia, niektóre drobne elementy wyglądają lepiej w wersji na telefony. Dla przykładu w GTA San Andreas można zauważyć bardziej szczegółowe płoty czy tekstury ścian.

Zobacz też: Gry podobne do Cyberpunk 2077

Na koniec wspomnijmy, że GTA: The Trilogy – The Definitive Edition jest dostępne na urządzeniach z systemami iOS i Android. Trzy odświeżone wersje gier z serii są ekskluzywne dla abonentów Netflixa od 14 grudnia 2023 roku.

Źródło: GTA Series Videos, Twisted Voxel

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.