GTA The Trilogy — The Definitive Edition za darmo dla posiadaczy GTA+! Atrakcyjna oferta Rockstara

Gta the thrilogy the definitive edition gta+

Pewnym znakiem charakterystycznym dla dzisiejszych czasów są bezapelacyjnie wszelkiego rodzaju usługi abonamentowe. Jedną z takich usług jest GTA+ od Rockstar, choć ta usługa skupia się raczej na korzyściach dla Grand Theft Auto Online. Firma jednak przygotowała dla swoich subskrybentów niezwykle interesującą ofertę, która zapewne przekona do siebie wiele osób, nawet tych, którzy za graniem po sieci niespecjalnie przepadają.

GTA The Trilogy — The Definitive Edition za darmo w ramach subskrypcji GTA+

Rockstar ogłosił wczoraj, że w ramach nowej oferty wszyscy posiadacze abonamentu GTA+ mogą zyskać dostęp do GTA The Trilogy The Definitive Edition za darmo. Dzięki temu wszyscy, którzy zainteresowani są nieco odświeżonymi wydaniami klasycznych odsłon Grand Theft Auto, mogą teraz bez większych opłat przetestować wszystkie trzy pozycje.

Ta specjalna akcja dedykowana jest przede wszystkim dla posiadaczy konsol PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S, bo właśnie na tych platformach dostępna subskrypcja GTA+. Kosztuje ona 26,99 zł miesięcznie i — tak jak zostało to już wspomniane — poza wspomnianą trylogią, gwarantuje też kilka bonusów specjalnie dedykowanych dla GTA Online.

Członkostwo we wspomnianej subskrypcji można wykupić bezpośrednio z poziomu PS Store i Microsoft Store. Warunkiem koniecznym (i raczej oczywistym) jest posiadanie GTA V lub samego GTA Online.

Niestety posiadacze PC, PS4 i Xbox One muszą przełknąć gorzką pigułkę zawodu, bo usługa nie jest dostępna na tych platformach. Niewiele też wskazuje na to, aby w przyszłości miało się to jakkolwiek zmienić.

Przeczytaj też: Gry podobne do Starfield

Ciężko stwierdzić czy nowa oferta od Rockstar zainteresuje graczy, w końcu odświeżone wersje GTA III, Vice City oraz San Andreas spotkały się raczej z mieszanym odbiorem społeczności. Mimo że od czasu premiery deweloperzy wyeliminowali wiele błędów i poprawili ogólne wrażenia z rozgrywki, tak spora część fanów nadal uważa, że oryginalne wersje — mimo sędziwego wieku — nadal dają więcej frajdy niż nowsze wersje.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.