GTA Vice City z ray tracingiem wygląda fenomenalnie! Fan gry znacząco upiększył klasyk Rockstara

gta vice city ray tracing mod

GTA Vice City to jedna z tych produkcji, którą fani będą jeszcze wspierać przez długie lata. Gra dla niektórych ma wręcz status kultowy i uważana jest za najlepszą odsłonę gangsterskiej serii. Nie brakuje zatem zapaleńców, którzy sukcesywnie ją ulepszają. Tym razem padło na implementację technologii Ray Tracing.

Ray Tracing w GTA Vice City odświeża kultowy tytuł

Mod o nazwie „RTX Remix Path Tracing” wprowadza do GTA Vice City śledzenie promieni, co znacząco zmienia jej wygląd. Po instalacji modyfikacji realistyczne odwzorowanie zachowań światła sprawia, że gra wygląda zupełnie inaczej. Efekt robi wrażenie szczególnie w nocy, kiedy to miasto skąpane jest w blasku świateł.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Trzeba przyznać, że Ray Tracing to naprawdę imponująca technologia. Nawet tak stary tytuł jak GTA Vice City, który ukazał się pierwotnie w 2002 roku, został znacząco upiększony dzięki śledzeniu promieni.

Warto również zaznaczyć, że Vice City to nie jedyna gra, która otrzymała wspomnianą technologię od graczy. Fani konkretnych serii sukcesywnie implementują ją do wielu innych starszych tytułów.

Źródło: wccftech.com

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.