Hades 2 na Steam w niższej cenie! Głośna akcja polskich graczy przynosi efekty

Hades 2 spadek ceny

Niedawno temu wystartowała dosyć głośna akcja polskich graczy, która ma na celu zwrócić uwagę na zbyt wysokie ceny gier na platformie Steam w naszym kraju. Okazuje się, że na pierwsze efekty nie trzeba było długo czekać. Hades 2 naszym kraju właśnie doczekał się obniżki ceny.

Hades 2 w Polsce można teraz kupić taniej

Hades 2 na polskim Steamie został przeceniony o 22 złote ze 139 do 117 złotych. Warto tutaj zaznaczyć, że wszyscy, którzy zakupili grę po starej cenie, otrzymali zwrot różnicy na swoje konto. Co ciekawe obniżka nastąpiła niedawno po nagłośnieniu akcji mającej na celu zredukowanie polskich cen gier na platformie Steam. Wygląda więc na to, że inicjatywa przynosi pierwsze efekty.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Inicjatywa obniżki cen na polskim Steamie została zainicjowana przez portal Łowcy Gier i ma na celu zwrócenie uwagi na pułapy cenowe na platformie Valve w naszym kraju. Okazuje się bowiem, że polskie ceny są jednymi z najwyższych na świecie, co nijak się ma do zarobków i sytuacji gospodarczej w naszym kraju.

Nie wiadomo czy obniżka Hadesa 2 jest zapowiedzią większych zmian na Steamie, jednakże nie sposób nie zauważyć, że coś w tej materii się ruszyło. Daje to nadzieję na dalsze zmiany oraz pokazuje, że warto być solidarnym i nagłaśniać tego typu inicjatywy.

Źródło: Steam

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.