Hades 2 dostępny we wczesnym dostępie! Nowa przygoda pojawiła się na PC

hades 2

Hades okazał się hitem i jednym z najlepszych indyków ostatnich lat. Miło więc ogłosić, że jego następca właśnie trafił do wczesnego dostępu. Gra naturalnie będzie otrzymywać kolejne aktualizacje.

Hades 2 – premiera we wczesnym dostępie

Zwiastun Hades 2

Na ten dzień czekało wielu fanów oryginalnego Hadesa. Na jego kontynuację czekaliśmy długo, ale nareszcie się doczekaliśmy – przynajmniej połowicznie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Hades 2 trafił bowiem dziś do wczesnego dostępu. Gra jest dostępna na PC poprzez Steama i Epic Games Store za cenę 138,99 zł. Trzeba przyznać, że to całkiem uczciwa kwota.

Naturalnie produkcja ta nie jest jeszcze ukończona. Nie zawiera więc wielu przeciwników, lokacji, wydarzeń oraz mechanik.

Niemniej – co oczywiste – w przyszłości będzie ona otrzymywać kolejne duże aktualizacje. Te będą wypuszczane co kilka miesięcy, zaczynając od późniejszego okresu tego roku.

Nie wiemy jeszcze, do kiedy konkretnie Hades 2 pozostanie w early accessie. Przewiduje się jednak, że potrwa to do końca 2024 roku.

Na końcu warto wspomnieć, że gra posiada polską wersję. Rodzimi gracze mogą liczyć na kinową lokalizację oryginału.

Źródło: Gematsu

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.