Half Life 2 na nowym silniku — gdyby istniał remake, wyglądałby właśnie tak!

Half Life 2 Unreal Engine 5

Lata mijają, a Valve nadal pozostaje głuche i nieczułe na błagania fanów o dopisanie trójki w uniwersum Half Life. Nic dziwnego, że entuzjaści biorą sprawy w swoje ręce. Tym razem padło na fanowską wizję dwójki w genialnej oprawie. Na nowym silniku wygląda to genialnie!

REKLAMA

Wizja Half Life 2 na silniku Unreal Engine 5

Wideo prezentujące Half Life 2 na silniku Unreal Engine 5

Warto zaznaczyć, że powyższy materiał nie jest niestety prezentacją gry jako takiej. To jedynie fanowska wizja tego, jak Half Life 2 mógłby wyglądać na bazie silnika Unreal Engine 5. I trzeba przyznać, że byłby to graficzny majstersztyk. Narzędzie to jest niezwykle potężne, a klimat gry idealnie współgrałby z nową technologią.

Zobacz też: Amazon Prime Gaming – czy warto?

TeaserPlay, czyli twórcy moda, nie zamierzają w żaden sposób prowadzić prac mających na celu stworzenie gry lub jej fragmentu w oparciu o nowy silnik. Jak zostało wspomniane wcześniej, wideo miało na celu pokazanie tego, jak gra mogłaby wyglądać. Fani serii muszą zatem w dalszym ciągu liczyć na to, że w końcu Valve postanowi stworzyć coś nowego…

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!