Half-Life: Alyx jest już w pełni grywalny bez VR! Świetna robota twórców modyfikacji

Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx bez wątpienia był grą bardzo dobrą. Wielu fanów zasmucił jednak fakt, że pierwsza od lat odsłona serii jest dostępna tylko w VR. Fakt ten nie jest już jednak przeszkodzą za sprawą modyfikacji, dzięki której możemy już przejść całą grę bez gogli wirtualnej rzeczywistości.

Modyfikacja Half-Life: Alyx NoVR umożliwia już ukończenie kampanii gry bez gogli wirtualnej rzeczywistości

Kilka dni temu byliśmy świadkami ogromnej aktualizacji modyfikacji Half-Life: Alyx NoVR. To właśnie za jej sprawą cała kampania fabularna gry stała się grywalna bez konieczności posiadania gogli wirtualnej rzeczywistości.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Twórcy moda NoVR do Half-Life: Alyx nie zamierzają jednak spoczywać na laurach. Zapowiedzieli już dalsze prace nad aktualizacjami końcowych części gry i jednocześnie ostrzegli fanów śledzących ich pracę przed pojawieniem się potencjalnych spoilerów.

Zobacz też: Laptop do pracy – najlepsze modele

Half-Life: Alyx ukazał się na rynku 23 marca 2020 roku. Produkcja została wydana tylko na komputery osobiste.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2370 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.