Halo 7 wzmocnione przez twórcę serii Destiny. Gra ma nowego głównego projektanta

Halo Infinite

Wygląda na to, że nowe Halo powstaje sobie w ciszy i w spokoju. Grę opracowuje 343 Industries, które właśnie doczekało się solidnego wsparcia. Jest nim projektant, który wcześniej pracował nad serią Destiny.

Dan Gniady dołącza do zespołu tworzącego Halo 7

Halo 7 – wieści z procesu tworzenia gry

Halo 7 najprawdopodobniej wykorzystuje technologię Unreal Engine. Nie wiemy wiele na temat tej gry – tak po prawdzie nie znamy nawet jej właściwego tytułu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niemniej prace nad nią nadal postępują. Świadczy o tym zatrudnienie Dana Gniady, który w 343 Industries obejmie rolę głównego projektanta gry.

Po rozmowach z mnóstwem fajnych zespołów na temat radosnych projektów dostaję szansę pracy z Chefem i przyjaciółmi. Uwielbiam Halo i jestem bardzo podekscytowany, że mogę być częścią jego dziedzictwa.

Dan Gniady

Gniady zaznaczył swoją obecność w branży przede wszystkim jako twórca Destiny i Destiny 2. Ostatnio pracował też nad Hyenas dla Creative Assembly.

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.