Halo Infinite zawodzi fanów — gra nie otrzyma zapowiadanego trybu rozgrywki!

Halo Infinite

Najnowsza odsłona serii Halo o podtytule Infinite jednak nie otrzyma lubianego przez graczy trybu kanapowej kooperacji. Wraz z pojawianiem się kolejnych aktualizacji do gry miała trafić możliwość wspólnej zabawy na podzielonym ekranie. To się jednak (ku niezadowoleniu fanów) nie wydarzy.

REKLAMA

Split-screen nie dla Halo Infinite

Zapowiedź aktualizacji do Halo Infinite

Kooperacja to od zawsze jedna z domen serii Halo. W dotychczasowych odsłonach dużą popularnością cieszył się tzw. kanapowy coop, czyli gra na podzielonym ekranie. Tryb ten miał zostać dodany również do najnowszej odsłony, ale tak się jednak nie wydarzy. W zamian za to niedługo do gry trafi możliwość rozgrywania kampanii w trybie współpracy przez sieć.

Zobacz też: Kody do The Sims 4

Jak przyznają twórcy, była to trudna decyzja, która ostatecznie musiała zostać podjęta. Gra jest jednak dalej rozwijana, dzięki czemu w listopadzie do Halo Infinite trafi kilka dodatków, jak np. mapy czy przemodelowany system zdobywania doświadczenia. Niestety, niesmak pozostaje – 343 Industries zapowiadało przecież, że kolejne odsłony serii będą miały możliwość zabawy na podzielonym ekranie.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!