Serial Halo hitem. To najgłośniejsza premiera w historii Paramount+

Halo serial

Kilka dni temu zadebiutował pierwszy odcinek serialu Halo. Produkcja dostała ogromny budżet, a ponadto jej producentem wykonawczym został Steven Spielbierg. Brzmi jak przepis na sukces, ale w istocie odbiór widzów jest raczej mieszany. Jednak najwidoczniej nie zaszkodziło to popularności serialowego Halo, bo włodarze platformy streamingowej Paramount+ pochwalili się, że to jej największa dotychczasowa premiera pod względem oglądalności.

Serial Halo z rekordową oglądalnością na Paramount+

Zwiastun serialu Halo

Serial Halo można oglądać wyłącznie na platformie streamingowej Paramount+, która niestety nie jest dostępna w naszym kraju. Według Paramountu pierwszy odcinek przygód Master Chiefa na srebrnym ekranie przełożył się na najbardziej udaną premierę w historii serwisu. Takie wnioski wysnuto na bazie liczby oglądających pilotażowego odcinka w ciągu pierwszych 24 godzin od jego udostępnienia.

Niestety nie ujawniono dokładnych danych, ale pierwszy odcinek serialu 1883, do którego należał poprzedni rekord, podobno przyciągnął przed ekrany telewizorów aż 4,9 miliona widzów. Na tak dobry wynik serialu Halo zapewne przełożył się też fakt, że subskrybenci Game Passa Ultimate w Stanach Zjednoczonych mogą odebrać bezpłatnie 30-dniowy trial Paramount+ w ramach tzw. Korzyści.

Przeczytaj też: Najlepsze gry wyścigowe w Xbox Game Pass

Drugi sezon serialu Halo został już potwierdzony, czemu raczej trudno się dziwić. Niestety na razie nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle produkcję będzie można obejrzeć legalnie w Polsce. A szkoda, bo zapewne także i w naszym kraju znaleźliby się zainteresowani.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z