HARM Weather Warfare to survivalowa gra tworzona przez Polaków. Tytuł intryguje systemem pogodowym

HARM Weather Warfare

Na platformie Steam dosyć spory sukces odnoszą wszelkiego rodzaju gry survivalowe. Najlepszym tego przykładem jest, chociażby popularna gra The Forest, oraz jej sequel — Sons of the Forest. Tym razem tematu podjął się polski deweloper Aurora Studios, który w swojej nowej grze szykuje ciekawy element definiujący cały system walki o przetrwanie.

HARM Weather Warfare to tytuł, który zaoferuje kompleksowy system pogodowy

Zwiastun HARM Weather Warfare

HARM Weather Warfare to polska gra, której głównym celem jest przetrwanie na wyspie ogarniętej nagłymi i drastycznymi zmianami warunków pogodowych. Zadaniem gracza jest przeżyć w ekstremalnie nieprzyjaznym środowisku. Twórcy zapowiadają, że zmiany pogodowe oraz występujące anomalie będą nagłe i niespodziewane.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W HARM Weather Warfare główny bohater musi stawić czoła zagrożeniom, na które zupełnie nie był przygotowany. Ekstremalne anomalie pogodowe, takie jak: śnieżyce w środku lata, burze magnetyczne, pioruny kuliste, dzienne zorze, deszcze zamieniające drogi w porywiste strumienie i tajemnicze wyładowania elektromagnetyczne, powstałe na skutek niebezpiecznych eksperymentów przeprowadzanych w bazie HARM. Zjawiska o potężnej sile odcięły to przeklęte miejsce od cywilizacji, przez co ojciec i córka są zdani wyłącznie na siebie. 

Opis gry na platformie Steam

Zgodnie z powyższym opisem, celem graczy będzie nie tylko dbanie o siebie, ale również ochrona córki, z którą główny bohater znajduje się na wyspie. Trzeba przyznać, że pomimo znanych założeń survivalowych i wyraźną inspiracją innymi tytułami z tego gatunku, gra prezentuje się naprawdę ciekawie.

Pozycja aktualnie zmierza na komputery osobiste i nie posiada dokładnej daty premiery, poza okienkiem wydawniczym zaplanowanym na 2024 rok.

Źródło: Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.