Kolejna gra trafi do Xbox Game Pass na premierę w 2024 roku! Wyróżnia ją tajemnicza i zagadkowa fabuła

Xbox Game Pass

Popularność Xbox Game Pass sprawia, że wielu niezależnych twórców traktuje usługę Microsoftu jako ważny kanał dystrybucji oraz reklamy. Studio Moonloop Games potwierdziło, że ich najnowsza gra w dniu premiery wzbogaci bibliotekę tytułów dostępnych w ramach subskrypcji.

Hauntii – klimatyczna przygodówka z elementami walki trafi do Xbox Game Pass

Hauntii – zwiastun

Protagonistą w Hauntii jest niepozorny, ale odważny duch stale poszukujący odpowiedzi na pytania. Zadaniem graczy jest okrycie prawdziwej tożsamości oraz celu działań tajemniczych istot zwanych Eternianami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W trakcie eksploracji główny bohater będzie wykorzystywał swe nadprzyrodzone moce do przejmowania kontroli nad postaciami i przedmiotami. Mechanika opętania ma wpływ zarówno na eksplorację, jak i system walki.

Mimo że w grze na próżno szukać dużych, otwartych przestrzeni, to deweloperzy deklarują, iż stworzone lokacje nie są korytarzowe. Wybór nieznanej ścieżki to szansa na rozwikłanie licznych sekretów.

Hauntii zadebiutuje drugim kwartale 2024 roku na PC, Xbox Series X|S, PlayStation 5 i Nintendo Switch. Gracze komputerowi do 12 lutego mogą zagrać w wersję demo za pośrednictwem platformy Steam.

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.