Aż trzy DLC do kultowej strategii do odebrania za darmo! Paradox zachęca do rozpoczęcia zabawy

Hearts of Iron IV

Hearts of Iron IV to swego rodzaju fenomen wśród gier strategicznych, cieszy się on bowiem od dłuższego czasu niegasnącą popularnością. Jak niemal każda gra od Paradox Interactive, sama podstawka to tylko początek zabawy, a o realnej sile tej produkcji świadczą DLC, których jest naprawdę sporo. Teraz jednak wydawca przygotował dla niezdecydowanych graczy nie lada niespodziankę.

Hearts of Iron IV z trzema darmowymi DLC oraz przeceną na podstawową wersję gry

Hearts of Iron IV — trailer dodatku Together for Victory

Paradox Interactive wystartował z bardzo ciekawą okazją w ramach której można odebrać aż trzy dodatki do Hearts of Iron IV zupełnie za darmo. Mowa o rozszerzeniach zatytułowanych Waking the Tiger, Dearh or Dishonor oraz Together to Victory. Wszystkie z nich dodają nowe fronty wojenne, a co za tym idzie — gwarantują jeszcze więcej zabawy i nowe możliwości prowadzenia konfliktów i kolejne godziny spędzone na rozgrywce.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeśli zastanawiacie się nad rozpoczęciem swojej przygody w tej produkcji, ale jeszcze nie posiadacie na platformie Valve podstawowej wersji gry, to możecie być spokojni, bo wydawca także o Was pomyślał. Do 21 marca 2024 podstawkę z wymienionymi wyżej dodatkami oraz zestawem Anniversary Pack można kupić za 55,67 zł czy prawie 200 zł taniej względem ceny regularnej.

Taki pakiet powinien w zupełności wystarczyć każdemu, kto zamierza nieco bardziej zaznajomić się z tym, co przygotowała ekipa Paradoxu. Biorąc pod uwagę atrakcyjną cenę, dla wielu może być to skuteczna zachęta, aby poczuć się jak wielki generał z czasów II Wojny Światowej. Jeśli chcielibyście przetestować różne możliwości, jakie oferuje ta pozycja, to zapoznajcie się także z naszą listą kodów do Hearts of Iron IV.

Źródło: Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.