Hell is Us z robiącym ogromne wrażenie światem! Poznajcie szczegóły wyjątkowej gry

Hell is Us

Rogue Factor to dość młode studio, które chce osiągnąć wiele za sprawą świetnie prezentującego się Hell is Us. Gra została szerzej zaprezentowana podczas Nacon Connect 2022, dzięki czemu możemy bliżej przyjrzeć się jej założeniom oraz wszelakim mechanikom.

Hell is Us to mroczna gra, która fascynuje od pierwszych materiałów

Hell is Us – aktualizacja stanu prac

Hell is Us jest produkcją science fiction, w której zaobserwujemy szerzącą się nienawiść przyczyniającą się do wojny domowej. Trafimy do alternatywnej rzeczywistości i rozwiniętego pod względem technologicznym świata, którego tajemnice musimy poznać za sprawą dokładnej eksploracji i zręcznościowego modelu walki. Grę wyróżnia mechanika zwiedzania, ponieważ deweloperzy nie zaoferują nam wielkiej mapy ze znacznikami misji czy innymi ważnymi lokacjami. Wszystko musimy odkryć samemu.

W trakcie Nacon Connect 2022 mogliśmy zauważyć różne lokacje – począwszy od zniszczonego kościoła, poprzez opustoszałe pola, a skończywszy na starych domach – na przygotowanych wcześniej grafikach, które nadają Hell is Us wyjątkowego klimatu.

Sprawdź także: Komendy do CS:GO

Hell is Us zadebiutuje w 2023 roku, a projekt zmierza na PC i konsole PS5 oraz Xbox Series X|S. Niestety, ale twórcy nie są jeszcze gotowi podać dokładną datę premiery gry.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z