Hell Let Loose i dwie inne gry za darmo przez weekend! Kolejna oferta Xbox Free Play Days ujawniona

Xbox Free Play Days Crusader Kings 3

Zgodnie z pewną tradycją, Xbox wychodzi naprzeciw posiadaczom Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass Core, którzy nie mają żadnych growych planów na weekend. W ramach tego zaprezentowana została oferta Free Play Days, gdzie gracze mogą sprawdzić aż trzy pozycję. W tym tygodniu doczekaliśmy się kolejnej ciekawej propozycji.

Hell Let Loose, Crusader Kings III, Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 za darmo w ramach Xbox Free Play Days (20-23 czerwca)

Od dziś do końca weekendu gracze, którzy posiadają aktywną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass Core mogą sprawdzić najnowszą ofertę Free Play Days. Mowa o całkiem różnorodnym zestawieniu, gdzie znajdą dla siebie zarówno fani gier strategicznych, jak i tych bardziej nastawionych na akcję.

Nie przedłużajmy jednak — oto oferta Xbox Free Play Days na nadchodzący weekend.

Jak oceniacie ofertę Xbox Free Play Days na ten weekend? Zagracie coś z tej listy? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Twitter/X: GPTGamingNews

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.