Hellblade 2 i Avowed następnymi dużymi premierami Xboxa? Na Fable ma być jeszcze za wcześnie

Senua’s Saga: Hellblade II

Według informacji podanych w podcaście VGC Avowed i Hellblade 2 staną się następnymi dużymi premierami na Xboxa po wydaniu oczekiwanego Starfield. Daje to nadzieję na debiut obydwu gier jeszcze w tym roku. Produkcja kolejnego Fable – gry z jednej z największych flagowych serii „Zielonych” – miała się bowiem dopiero rozpocząć.

REKLAMA

Avowed i Hellblade 2 zadebiutują po Starfield?

Gameplay Hellblade 2

W jednym z odcinków podcastu VGC redaktor naczelny portalu – Andy Robinson – podzielił się z nami informacjami na temat kalendarza premier na Xboxa. Jego zdaniem kolejnymi dużymi grami na konsole „Zielonych” okażą się Avowed oraz Hellblade 2. Zgodnie z tym ich premiery zostałyby zaplanowane jeszcze na ten rok.

Obydwie gry mają ukazać się na rynku po Starfield. RPG Bethesdy wydaje się w tym momencie największym potencjalnym hitem, który ukaże się na Xboxach w niedalekiej przyszłości.

Zobacz też: Myszka do drag click – najlepsze modele

Wielu fanów zastanawia się również co dzieje się z kolejną częścią Fable. Produkcja nowej odsłony serii miała się jednak zdaniem Robertsona dopiero rozpocząć. Nie powinniśmy więc spodziewać się premiery gry w najbliższym czasie.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!