Hellblade 2 z konkretnym materiałem! Nie uwierzycie jak imponująco wygląda ta produkcja

Hellblade 2

Wśród graczy od dłuższego czasu panuje przekonanie, że konsole Xbox niczym tlenu potrzebują teraz dużych gier AAA, które stanowiłyby także kartę przetargową dla tego ekosystemu. Oczywiście największą z takich produkcji jest wyczekiwany Starfield, a zaraz po nim wiele osób wskazuje Hellblade 2 od studia Ninja Theory. Dzisiaj, po dosyć długim braku jakichkolwiek wieści deweloperzy przedstawili wreszcie nowe konkrety, co więcej doczekaliśmy się nawet konkretnego materiału!

Hellblade 2 na nowym materiale robi piorunujące wrażenie

Hellblade 2 – gameplay

Materiał z Hellblade 2 wita nas całkiem klimatyczną sceną w jaskini, gdzie prowadzeni przez narratorkę oraz bohaterkę — Senuę — jesteśmy świadkami całkiem nietypowej sceny. Jest to bowiem mieszanka dialogu, a zarazem monologu z enigmatycznymi głosami.

Całość utrzymano w bardzo mrocznym i przytłaczającym klimacie, który nadaje grze oryginalnego charakteru. Nie sposób też nie zachwycać się kwestią wizualną, która robi naprawdę piorunujące wrażenie.

Przeczytaj też: Mikrofon do nagrywanie — najlepsze modele

Kup Xbox Series X

Przyglądając się temu materiałowi, można być pełnym optymizmu, bo udostępnione materiały robią wrażenie i faktycznie dają poczucie pełnoprawnej gry AAA. Czy deweloperom uda się utrzymać to wrażenie i dowieźć na premierę naprawdę dobry tytuł? Tego dowiemy się zapewne po premierze, a ta ma nastąpić już w 2024 roku!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.