Znamy osiągnięcia w Hellblade 2. Zdecydowanie nie trzeba będzie się napocić

Senua’s Saga: Hellblade II

Do premiery Hellblade 2 coraz bliżej. Tymczasem wcześniej udało się ustalić listę osiągnięć gry. Te nie będą zbyt wymagające.

Osiągnięcia w Hellblade 2 ujawnione

Zwiastun Hellblade 2

Jest sporo graczy, którzy oczekują na Hellblade 2. To zdecydowanie jeden z najważniejszych tytułów ekskluzywnych, który pojawi się na rynku już 21 maja.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tymczasem wcześniej mogliśmy zapoznać się z listą osiągnięć gry. Będzie ich łącznie 11, co nie jest zbyt ogromną liczbą.

Ponadto wygląda na to, że osiągnięcia w Hellblade 2 nie będą zbyt wymagające. Mowa tutaj m.in. o włączeniu rozdziału z alternatywnym narratorem czy otwarciu trybu fotograficznego.

Pełna lista osiągnięć znajduje się na portalu Insider Gaming. Przypomnijmy, że produkcja ta zadebiutuje wyłącznie na PC i Xboxach Series X|S.

Źródło: Instant Gaming

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2364 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.