Hellblade 2 najpiękniejszą grą generacji? Twórcy pokazują tryb zdjęciowy w akcji, gracze są zachwyceni

Hellblade 2

Do premiery Hellblade 2 pozostało jeszcze trochę czasu, ale zbliża się ona wielkimi krokami. Dlatego też warto od czasu do czasu zerkać na Twittera jej twórców. Właśnie ukazał tam się imponujący pokaz trybu fotograficznego gry.

Hellblade 2 – tryb fotograficzny w akcji

Nie ma chyba posiadacza Xboxa, który nie czeka na Hellblade 2. Gra zapowiada się niesamowicie interesująco, tym bardziej że jej poprzedniczka była niesamowicie udana.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Śmiało możemy też założyć, że zaproponuje ona nam nieziemski poziom graficzny. Widać to na powyższych zrzutach ekranu, które ukazują nam w akcji jej tryb fotograficzny.

Trzeba przyznać, że poziom szczegółów robi wrażenie. Widać to zwłaszcza na ostatnim zrzucie ekranu, gdzie pokazano zbliżenie na twarz Senuy. Odbicie w jej oku oraz jego szczegółowość to coś, czego powinniśmy oczekiwać od jakości technologicznej konsol obecnej generacji.

Gracze także wyrazili swój zachwyt, licznie chwaląc oprawę wizualną Hellblade 2. W komentarzach pod postem znajdziemy wiele komentarzy świadczących o tym, że w tej kwestii studio Ninja Theory odwaliło kawał dobrej roboty.

Niestety na zagranie w Hellblade 2 przyjdzie nam jeszcze poczekać. Tytuł ten zadebiutuje 21 maja 2024 roku na PC oraz Xboxach Series X|S.

Źródło: Ninja Theory

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.