W Helldivers 2 mogą pojawić się mechy! Dataminerzy dokopali się do niezwykle ciekawych plików

Helldivers 2

Helldivers 2 nadal radzi sobie rewelacyjnie, a twórcy po uporaniu się z problemami dotyczącymi przeciążonych serwerów, mogą przejść do dalszego rozwoju gry. Dokładne plany dotyczące nowych funkcji, broni, które pojawią się w grze Arrowhead Games Studios nie są jeszcze znane graczom, ale tutaj na scenie pojawiają się dataminerzy. Dotarli oni bowiem do szeregu ciekawych plików, które w pewnym stopniu zdradzają, czego możemy spodziewać się w przyszłości.

Dataminerzy znaleźli poszlaki wskazujące, że do Helldivers 2 zmierzają mechy

Na Reddicie pojawiły się w ostatnim czasie całkiem ciekawe posty, które dokumentują to, do czego najprawdopodobniej udało się dotrzeć dataminerów. Okazuje się bowiem, że w plikach gry znalazły się pliki potwierdzające, że w Helldivers 2 w przyszłości mogą zawitać mechy. Jeden z odkrywców tego znaleziska wrzucił nawet film, w którym przedstawiona została scenka zrzutu takiej maszyny na pole walki.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Brzmi to niezwykle ekscytująco, nawet jeśli informacje o tym pojawiały się na wcześniejszych trailerach, a urządzenia te były dostępne w pierwszej odsłonie z 2015 roku. Oznacza to bowiem, że gra doczeka się kolejnych ciekawych elementów, które mogą w znaczący sposób urozmaicić wrażenia płynące z zabawy.

Oczywiście na razie nie jest jasne, kiedy mechy trafią do Helldivers 2, aby wspomóc „szerzenie demokracji”, jednak sama ich obecność w plikach gry może napawać optymizmem. Zapewne jest to kwestia miesięcy albo wręcz tygodni. Wszystkiego powinniśmy się dowiedzieć przy okazji kolejnych komunikatów Arrowhead Games Studios.

Źródło: Reddit r/Helldivers

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.