Helldivers 2 nadal niesamowicie popularne na PC

helldivers 2

Mogłoby się wydawać, że początkowa sława Helldivers 2 już się skończyła. Ale nic bardziej mylnego. Gra nadal jest niesamowicie popularna wśród graczy, czemu dowodzą statystyki ze Steama.

Helldivers 2 wciąż popularne wśród graczy na Steamie

Zwiastun Helldivers 2

Helldivers 2 to jeden z ostatnich hitów, który nadal cieszy się niesamowitą wręcz popularnością. Dowodzą temu także statystyki ze Steama.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak bowiem zauważył portal Push Square, gra w przeciągu weekendu zgromadziła ponad 411 graczy. Udało jej się więc prawie pobić swój rekord, który wynosi ponad 458 tysięcy osób.

Co ciekawe, zapotrzebowanie na grę wydaje się stale zwiększać. Sklepy informowały bowiem, że jej sprzedaż rosła z tygodnia na tydzień, co jest dosyć wyjątkową sytuacją.

Przypomnijmy, że Helldivers 2 pojawiło się na rynku 8 lutego 2024 roku. Produkcja ta jest obecnie dostępna na PC i PS5.

Źródło: Push Square

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.