Gracze Helldivers 2, deweloperzy mają dla Was nowe zadanie! Kolejna świetna akcja twórców gry

Helldivers 2

Jedną z ciekawszych rzeczy, jaką twórcy Helldivers 2 propagują od premiery, jest prowadzenie narracji wokół niej na żywo, wykorzystując do tego prawdziwe social media. Jakiś czas temu gracze otrzymali od deweloperów zadanie wyeliminowania zagrożenia w jednym z sektorów, lecz misja ta okazała się niepowodzeniem, realnie wpływając na fabułę. Najnowsze zadanie jest równie ciężkie, a od jego powodzenia zależeć będą losy jednej z frakcji.

Gracze Helldivers 2 otrzymali dziś nowe rozkazy

Arrowhead Game Studios w najnowszym komunikacie poinformowało graczy Helldivers 2 o nowym rozkazie. Tym razem śmiałkowie w ramach operacji „Szybki demontaż” będą musieli wyeliminować zagrożenie ze strony Automatonów w sektorze Trigon.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Helldivers otrzymali rozkaz zniszczenia Automatonów. Dzisiaj rozpoczyna się operacja „Szybki demontaż”. Uwięzione boty ujawniły plany ataku na dużą skalę, co skłoniło naczelne dowództwo do wydania rozkazu tej defensywnej anihilacji.

Arrowhead Game Studios

Jeśli tym razem graczom uda się wypełnić przypisany im rozkaz, to może w bardzo znaczący sposób wpłynąć na dalszy przebieg fabuły Helldivers 2. Nie brak spekulacji, zgodnie z którymi zadaniem jest całkowite wyeliminowanie frakcji Automatonów z gry. To zaś daje podwaliny pod jeszcze inne spekulacje, które mówią o pojawieniu się zupełnie nowego ugrupowania, które znacząco może namieszać w planach graczy.

Ten sposób kreowania narracji zasługuje na wielkie pochwały, bo ludzie, którzy aktualnie bawią się w Helldivers 2 już szykują się do walki. Wy też zamierzacie szerzyć demokrację i poskramiać wraże Automatony? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GamingBolt

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.