Helldivers 2 bliżej niż dalej? Studio współpracujące wcześniej z Sony powinno niebawem ujawnić nową grę

Helldivers

W 2015 roku zadebiutowało ciepło przyjęte na rynku Helldivers. Kooperacyjna produkcja trafiła najpierw na konsole PlayStation (PS3, PS4, PS Vita), a następnie pojawiła się również na PC. Gra zebrała wysokie oceny w recenzjach i sporo fanów tytułu czeka na jej pełnoprawną kontynuację. Ta może być już bliżej niż dalej.

Zapowiedź Helldivers 2 może mieć miejsce w niedalekiej przyszłości

Na Twitterze studia Arrowhead Game Studios pojawił się wymowny wpis, który ukazuje „typowy dzień” dla osoby odpowiadającej za relacje ze społecznością. Nie byłoby w nim nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że zamieszczone w nim komentarze odbiorców dotyczą wyłącznie Helldivers 2. Ponadto na pulpicie komputera osoby na stanowisku „media manager” znajduje się folder z podpisem „sekretny projekt Arrowhead Game”.

Przeczytaj też: Co to jest Ray Tracing?

Bardzo możliwe, że tym sposobem szwedzki, niezależny zespół dał do zrozumienia, że niebawem zostanie zaprezentowane Helldivers 2. Jeśli domysły okażą się być prawdziwe, to można założyć, że za promocję i wydanie gry będzie odpowiedzialne Sony, które posiada prawa do marki.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.