Helldivers 2 bliżej niż dalej? Studio współpracujące wcześniej z Sony powinno niebawem ujawnić nową grę

Helldivers

W 2015 roku zadebiutowało ciepło przyjęte na rynku Helldivers. Kooperacyjna produkcja trafiła najpierw na konsole PlayStation (PS3, PS4, PS Vita), a następnie pojawiła się również na PC. Gra zebrała wysokie oceny w recenzjach i sporo fanów tytułu czeka na jej pełnoprawną kontynuację. Ta może być już bliżej niż dalej.

REKLAMA

Zapowiedź Helldivers 2 może mieć miejsce w niedalekiej przyszłości

What is it like to do social media for a video game studio? Spend the morning with me and find out! ?? pic.twitter.com/lenZ40Cgpb

— Arrowhead Game Studios (@ArrowheadGS) August 17, 2022

What is it like to do social media for a video game studio? Spend the morning with me and find out! ?? pic.twitter.com/lenZ40Cgpb

— Arrowhead Game Studios (@ArrowheadGS) August 17, 2022

Na Twitterze studia Arrowhead Game Studios pojawił się wymowny wpis, który ukazuje „typowy dzień” dla osoby odpowiadającej za relacje ze społecznością. Nie byłoby w nim nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że zamieszczone w nim komentarze odbiorców dotyczą wyłącznie Helldivers 2. Ponadto na pulpicie komputera osoby na stanowisku „media manager” znajduje się folder z podpisem „sekretny projekt Arrowhead Game”.

Przeczytaj też: Co to jest Ray Tracing?

Bardzo możliwe, że tym sposobem szwedzki, niezależny zespół dał do zrozumienia, że niebawem zostanie zaprezentowane Helldivers 2. Jeśli domysły okażą się być prawdziwe, to można założyć, że za promocję i wydanie gry będzie odpowiedzialne Sony, które posiada prawa do marki.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!