Nowy zamek trafił do Heroes Of Might & Magic 3! Niespodziewana premiera Horn Of The Abyss 1.7.0

Heroes of Might and Magic 3

Modyfikacja Horn of the Abyss cieszy się statusem nieoficjalnego dodatku obowiązkowego dla każdego gracza Heroes Of Might & Magic 3. Jej autorzy od lat wprowadzają liczne ulepszenia oraz przydatne funkcje, a najnowsze wersje są wykorzystywane na każdym turnieju. Zespół HotA Crew niespodziewanie udostępnił kolejną aktualizację, która rozszerza liczbę dostępnych frakcji o Fabrykę (Factory).

Horn of the Abyss z aktualizacją 1.7.0! Sylwestrowa niespodzianka dla graczy Heroes Of Might & Magic 3

Horn of the Abyss – Factory

Według początkowych deklaracji premiera Horn of The Abyss w wersji 1.7.0 miała odbyć się dopiero w pierwszym kwartale 2024 roku. Ku zadowoleniu graczy twórcy modyfikacji postanowili podtrzymać tradycję i udostępnili aktualizację w sylwestrowe popołudnie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Największą nowością jest wprowadzenie kolejnej grywalnej frakcji – Fabryki (Factory). Dostępne w zamku jednostki posługują się bronią palną, nie brakuje także zaawansowanych machin bojowych. Dodano nieznanych wcześniej bohaterów podzielonych na dwie klasy: Najemnicy oraz Wynalazcy.

Fabryka otrzymała własną kampanię – Forged in Fire – wyróżniającą się wysokim poziomem trudności. Co więcej, udostępniony edytor kampanii umożliwia graczom stworzenie własnych przygód.

Do pokonania naturalnych przeszkód (np. pasma górskiego) będzie można wykorzystać statek powietrzny. Na mapach pojawią się odpowiedniki doskonale znanych stoczni, które pozwolą na zakup nowego środka transportu.

Przeczytaj także: Najlepsze gry podobne do Fallout

Pozostałe zmiany dotyczą poprawy błędów, balansu oraz stabilności modyfikacji. Pełna lista zmian dostępna jest na stronie projektu.

Źródło: Facebook

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.