Rytmiczny hit od Xboxa może trafić na Nintendo Switch! Gra ma pojawić się na nowej konsoli w 2024 roku

Hi-Fi Rush Nintendo Switch

Xbox miniony rok rozpoczął od wydania zupełnie niespodziewanego Hi-Fi Rush, które dzięki swojej pomysłowości i naprawdę świetnemu wykonaniu bardzo szybko stał się hitem. Od tamtego czasu dość często poruszany był temat wydania tej pozycji na innych platformach niż Xbox i PC. Najnowsze doniesienia pozwalają sugerować, że urocza rytmiczna przygoda faktycznie niebawem zawita na innej konsoli.

Hi-Fi Rush najwidoczniej ma zadebiutować na Nintendo Switch

Nowy odcinek podcastu Nate the Hate

Znany insider Nate the Hate w jednym z ostatnich odcinków swojego podcastu stwierdził, że Xbox wyda jeden ze swoich tytułów first-party „cieszący się sporym uznaniem” na platformie konkurencji. Zgodnie z jego wiadomościami ma to się stać jeszcze w 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wieści te niemal natychmiastowo wywołały lawinę spekulacji i kolejnych plotek. Jeden z użytkowników forum Reset Era, kryjący się pod pseudonimem lolilolailo, zasugerował, że ową pozycją będzie Hi-Fi Rush, które zadebiutuje na Nintendo Switch.

Pikanterii tym wiadomościom dodaje fakt, że ów forumowicz w przeszłości był niezwykle skuteczny w kwestii informacji na temat przyszłości serii Persona i samego studia Atlus. Z tego też powodu niektórzy gracze wzięli jego rewelację za swoisty pewnik.

Przeczytaj też: Projektor do domu

Oczywiście informacje te należy traktować z pewnym przymrużeniem oka, przynajmniej do czasu oficjalnych zapowiedzi ze strony samego Xboxa. Na razie jednak ciężko stwierdzić, kiedy takie ogłoszenie miałoby się pojawić. Pozostaje więc czekać i obserwować kolejne ruchy giganta z Redmond.

Źródło: Insider Gaming

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.