Hitman Blood Money trafi na Nintendo Switch i urządzenia mobilne! Zwiastun odświeżonej wersji już w sieci

hitman blood money

Hitman Blood Money zadebiutował w 2006 roku. Za produkcję odpowiada duńskie IO Interactive, które teraz skupia się na tytule związanym z Agentem 007 oraz na zagadkowym Project Dragon. Twórcy postanowili jednak przypomnieć o czwartej odsłonie serii Hitman, która powróci na Nintendo Switch oraz na urządzeniach mobilnych.

Hitman Blood Money pojawi się na Nintendo Switch oraz na urządzeniach mobilnych

Feral Interactive we współpracy z IO Interactive przygotowało odświeżoną wersję klasycznej gry Hitman Blood Money. Twórcy opublikowali już zwiastun, a także kilka screenów z rozgrywki. Produkcja ma pojawić się jesienią na urządzeniach mobilnych, natomiast zimą zadebiutuje na Nintendo Switch.

Hitman Blood Money Reprisal ma zaoferować między innymi nową minimapę czy ulepszenia rozgrywki inspirowane późniejszymi grami z serii. Jak podają twórcy, produkcja jest doskonale dopasowana do wszystkich trzech platform, a obie wersje mobilne są wyposażone w pełni konfigurowalny interfejs ekranu dotykowego oraz obsługę klawiatury i myszy.

Zobacz też: Telefon do 800 zł

Zainteresowanym pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać komunikatu o dokładnej dacie premiery. Przypomnijmy jeszcze raz, że Hitman Blood Money Reprisal ma zadebiutować jesienią na urządzenia z iOS i Androidem oraz zimą na Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.