Hogwarts Legacy doczeka się sporej aktualizacji. Zawartość z PS4 i PS5 nareszcie trafi na inne platformy

Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy szturmem podbiło listy bestsellerów i nadal pozostaje popularną grą. Nic więc dziwnego, że nadal jest ona usprawniana. Najnowsza aktualizacja wprowadzi do niej całkiem sporo nowości.

Hogwarts Legacy z nową aktualizacją na konsolach

Podsumowanie letniej aktualizacji Hogwarts Legacy

Już wkrótce Hogwarts Legacy doczeka się nowej aktualizacji. Letni update skupia się przede wszystkim na trybie fotograficznym, który teraz zaoferuje więcej opcji na robienie ciekawych ujęć. Poza tym dostaniemy też możliwość zmiany pogody oraz pory dnia i roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Aktualizacja pozwoli nam także na redystrybucję punktów w umiejętności i odblokuje zadania Hogsmeade na wszystkich platformach. Te były bowiem wcześniej dostępne wyłącznie na PlayStation.

Na koniec warto wspomnieć, że letnie uaktualnienie oznacza również udostępnienie przedmiotów kosmetycznych Azkabanu za darmo wraz z bonusem z preorderów, znanym wcześniej jako Onyx Hippogriff.

Aktualizacja będzie dostępna do pobrania już jutro na wszystkich konsolach. Mowa więc o Xboxach, PlayStation i Nintendo Switch.

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2339 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.