Wyczekiwane DLC do Hogwarts Legacy opóźnione. Gracze muszą uzbroić się jeszcze w cierpliwość

Hogwarts Legacy

10 lutego 2023 roku premierę miało Hogwarts Legacy, czyli świetnie przyjęta produkcja osadzona w uniwersum Harrego Pottera. Gra zadebiutowała rok temu i od tamtego czasu nie otrzymała żadnego dużego rozszerzenia. Światełkiem w tunelu miało być DLC przeznaczone dla posiadaczy Xboxów, PC i Nintendo Switch, jednakże zostało ono opóźnione.

Rozszerzenie zatytułowane Haunted Hogsmeade, które od momentu premiery Dziedzictwa Hogwartu jest dostępne ekskluzywnie na konsolach PlayStation, miało ukazać się w lutym tego roku na pozostałych platformach. Premiera dodatku jednakże została przesunięta na lato 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Posiadacze Xboxów, PC i Nintendo Switch, oczekujący na DLC do Dziedzictwa Hogwartu będą musieli uzbroić się jeszcze w cierpliwość, co raczej im się nie spodobało. Szczególnie widać to w komentarzach pod oficjalnym ogłoszeniem terminu premiery Haunted Hogsmeade w serwisie X.

Biorąc pod uwagę fakt, że Dziedzictwo Hogwartu rozeszło się w ogromnej liczbie 24 mln egzemplarzy, naturalnym wydawałoby się wprowadzenie dużego rozszerzenia do tej produkcji. Jednakże poza wspomnianym powyżej Haunted Hogsmeade, póki co nie ma żadnych oficjalnych informacji w tej sprawie.

Źródło: X (Twitter)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.