Hogwarts Legacy będzie całkiem dużą produkcją. Do sieci trafiły spore przecieki na temat gry

Hogwarts Legacy

Do premiery Hogwarts Legacy pozostał niespełna miesiąc, a w ostatnim czasie deweloperzy raczyli nas sporą ilością nowych całkiem ciekawych materiałów promocyjnych. Teraz jednak do sieci trafiło całkiem sporo nieautoryzowanych materiałów, które dają nam jeszcze szerszy wgląd na całą produkcję. Okazuje się bowiem, że dostępny w grze świat będzie ogromny!

Hogwarts Legacy — do sieci trafiły plotki na temat przybliżonego czasu gry

Według najnowszych plotek przejście głównej linii fabularnej w grze powinno zająć około 35 godzin; wymaksowanie tej pozycji zaś przedłuży czas zabawy dwukrotnie, czyli do 70 godzin.

Ciekawym zdaje się informacja, jakoby w grze pojawiło się niesławne zaklęcie Avada Kedavra, które będzie można odblokować po ukończeniu głównego wątku fabularnego.

Przeczytaj też: Najlepszy VPN

Ważnym zagadnieniem jest również kwestia tego, że w zależności od wybranego domu opowiadana historia może się nieco różnić. Dla przykładu podano tu informację, jakoby uczniowie niektórych domów mogli odwiedzić Azkaban, inni zaś nie. Mimo tego „prawie wszystkie” historie zakończą się w ten sam sposób.

Hogwarts Legacy — domniemana mapa świata

Poza tym udostępniona została mapa świata, który zapewne będzie można zwiedzić podczas zabawy w Hogwarts Legacy. Wygląda on na całkiem spory, a szczególnie ciekawy jest fakt, iż podzielony został na kilka regionów.

Hogwarts legacy panel postaci
Hogwarts Legacy — panel postaci

Do sieci wyciekła także fotografia ukazująca panel postaci, w którym gracz będzie mógł zmieniać wyposażenie swojego czarodzieja. Do naszej dyspozycji będzie dostępne aż 9 elementów ekwipunku jak np. różdżka, miotła, szata, szalik czy rękawiczki.

Przeczytaj też: Monitor do laptopa — najlepsze modele

Według niektórych informacji wszystkie te doniesienia mają pochodzić z oficjalnego artbooka. Niestety na ten moment ciężko ze stuprocentową pewnością potwierdzić, czy udostępnione materiały są autentyczne.

Wszystko okaże się już 10 lutego 2023 roku, wtedy to grę uruchomią posiadacze PC, PS5 oraz Xboxów Series X|S; 4 kwietnia zaś odbędzie się premiera dla PS4 i Xbox One. Najpóźniej — bo dopiero 25 lipca — do Hogwartu wybiorą się posiadacze Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z