Hogwarts Legacy na nowym trailerze ukazującym walkę prosto z Gamescom 2022

Hogwarts Legacy

Wiemy już, że Avalanche Software potrzebuje dodatkowo przynajmniej dwóch miesięcy, aby dopracować i być gotowym na premierę Hogwarts Legacy. Debiut tytułu na rynku został przesunięty z 2022 roku na luty 2023. Mimo tego wydawca – Warner Bros. – przyjechał na Gamescom 2022 z nowymi materiałami z gry.

Hogwarts Legacy zapewni ekscytujące walki z wrogami

Hogwarts Legacy – trailer

Nowe wideo przedstawia wycinek jednej z misji, podczas której bohaterowie walczą z niespodziewanie wskrzeszonymi szkieletami, a także próbują wejść do tajemniczego pomieszczenia. Na końcu materiału rzucić okiem możemy też na bonusy idące z przedpremierowego zamówienia edycji Deluxe.

Zobacz też: Jakie słuchawki do PS5 kupić?

Premiera Hogwarts Legacy jest zapowiedziana na 10 lutego 2023 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.