Hogwarts Legacy na nietypowym zwiastunie. Twórcy przygotowali coś dla fanów ASMR

Hogwarts Legacy

Opóźniona data premiery Hogwarts Legacy nie przeszkadza twórcom gry w podsycaniu zainteresowania wokół ich produkcji. Tym razem do sieci trafił niezwykle nietypowy trailer. Mowa o materiale, który ma za zadanie wprawić oglądających w lepszy nastrój. Wszystko za sprawą dźwięków i kadrów przedstawiających lokacje z gry.

REKLAMA

Trailer Hogwarts Legacy to gratka dla fanów ASMR

Trailer Hogwarts Legacy

ASMR to, zgodnie z definicją, odczuwanie przyjemnego mrowienia w okolicach głowy i szyi, wywoływane m.in. poprzez zjawiska wizualne czy dźwiękowe. Właśnie w tym kierunku poszli twórcy Hogwarts Legacy podczas przygotowywania trailera ich nadchodzącej gry. Co prawda wideo nie prezentuje żadnych nowości, ale jest szalenie przyjemne.

Zobacz też: Mody do The Sims 4

W grze do dyspozycji graczy zostanie oddany rozbudowany i otwarty świat, co znalazło swój wyraz w powyższym materiale. Wybrane lokacje wyglądają sielankowo i ślicznie, a sam pomysł twórców na pokazanie elementów stworzonych przez siebie miejsc zasługuje na pochwałę. Pozostaje tylko czekać na premierę, która ma mieć miejsce 10 lutego 2023 roku. Wcześniej, bo 23 sierpnia, gra zostanie ponownie zaprezentowana na Gamescom Opening Night Live.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!