Hogwarts Legacy zalicza opóźnienie na PS4 i Xbox One! Znamy też datę premiery na Nintendo Switch

Hogwarts Legacy

Pierwotnie premiera Hogwarts Legacy miała odbyć się w tym samym czasie dla wszystkich platform poza Nintendo Switch, ale te plany są już nieaktualne. Wydawca poinformował bowiem o przesunięciu daty premiery gry w wersji na konsole PS4 i Xbox One. Jednocześnie poznaliśmy też oficjalny termin, w którym produkcja zadebiutuje na „Pstryczku”.

Hogwarts Legacy z nową datą premiery na PS4 i Xbox One, jest też termin debiutu na Nintendo Switch

Początkowe plany zakładały, że Hogwarts Legacy zadebiutuje 10 lutego 2023 roku na wszystkich platformach jednocześnie poza Nintendo Switch. Dzień przed kolejnym pokazem produkcji studia Avalanche Studios wydawca gry w specjalnym komunikacie przekazał nam jednak, że tak się nie stanie. Premiera wersji na PS4 i Xbox One została przesunięta na 4 kwietnia 2023 roku.

Zobacz też: Z czego składa się komputer?

Nie jest to jedyna nowina dotycząca tego tytułu. Z wiadomości Warner Bros dowiedzieliśmy się także, że Hogwarts Legacy zadebiutuje na Nintendo Switch już 25 lipca 2023 roku. Data premiery gry na PC, PS5 i Xbox Series X|S pozostaje jak na razie niezmieniona i jest ustalona na 10 lutego 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.