Hogwarts Legacy z premierowym zwiastunem! Gra zadebiutuje już niebawem

Hogwarts Legacy

Premiera Hogwarts Legacy już niebawem, dlatego twórcy podzielili się z nami premierowym zwiastunem nadchodzącej gry. Tytuł zaoferuje wiele możliwości fanom świata Harry’ego Pottera. Najnowszy trailer wydaje się to tylko potwierdzać.

REKLAMA

Premierowy zwiastun Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy zadebiutuje już 10 lutego na platformach PC, PS5 oraz Xbox Series X|S. Właśnie z tej okazji twórcy przedstawili nam nowy zwiastun premierowy nadchodzącej produkcji. Możemy z niego wywnioskować, że w grze nie zabraknie scen podobnych do tych, które poprzednio zaprezentowano także w popularnej sadze filmów o Harrym Potterze. Fani całego cyklu zdecydowanie mają więc na co czekać.

Zobacz też: Kody do GTA Vice City

Posiadacze pozostałych konsol zagrają niestety w Hogwarts Legacy nieco później. Tytuł pojawi się bowiem na PS4 i Xboxie One w kwietniu. Najpóźniej natomiast grę dostaną gracze korzystający z Nintendo Switch, bo na tej platformie będzie dostępna dopiero od lipca 2023 roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!