Premiera Hollow Knight Silksong majaczy na horyzoncie! Gra pojawiła się w kolejnym sklepie

Hollow Knight Silksong

Hollow Knight Silksong to produkcja wyjątkowo intrygująca, bo od pierwszej zapowiedzi jeszcze w 2019 roku o tytule tym praktycznie nic nie wiadomo. Deweloperzy ze studia Team Cherry od tego czasu wystawiają na próbę cierpliwość wszystkich, którzy czekają na debiut tej gry. Nowe informacje, które się pojawiły, zwiastują, że już niebawem możemy doczekać się w sprawie tej produkcji pewnego przełomu.

Karta Hollow Knight Silksong pojawiła się w Xbox Store

W społeczności fanów Hollow Knight od wczoraj panuje prawdziwe poruszenie, bo po długim czasie ciszy gra doczekała się własnej karty produktu w Xbox Store. Biorąc pod uwagę wczorajszą datę, wiele osób myślało, że jest to primaaprilisowy żart i to wyjątkowo słaby, zważywszy, ile na te produkcje musimy czekać.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Okazuje się jednak, że tym razem jest to pełna prawda, bo potwierdzone to zostało przez jednego z pracowników Microsoftu. To jeszcze bardziej zaintrygowało fanów tego IP, bo zwiastuje, że w najbliższym czasie doczekamy się wreszcie jakichś nowych wieści i być może ujawniona zostanie wreszcie data premiery.

Niestety, ale poza pojawieniem się karty produktu w Xbox Store nie dowiedzieliśmy się niczego więcej, a wyczekiwana przez wielu data premiery nadal owiana jest tajemnicą. Możliwe jednak, że teraz nastąpi swego rodzaju przełom, na który czekało wielu graczy, a debiut gry jest kwestią czasu.

Na koniec warto przypomnieć, że Hollow Knight Silksong trafi na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch. Od dnia premiery gra dostępna będzie w ramach Xbox Game Pass. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Reddit r/Silksong

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.