Holstin na nowym gameplayu! Polski survival-horror został zaprezentowany na Future Games Show

Holstin Future Games Show

Holstin to jedna z najciekawszych zbliżających się polskich gier. Rodzimy horror został niedawno zaprezentowany na Future Games Show. Mogliśmy zapoznać się tam z nowym gameplayem gry.

Holstin – gameplay

Holstin – gameplay

Holstin to gra, w której trafimy do „malowniczego” polskiego miasteczka lat 90. Jeziorne-Kolonia skrywa bowiem przed nami tajemnicę, jaką będziemy musieli rozwikłać.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Produkcja ta jest hołdem dla klasycznych gier gatunku w postaci Silent Hill czy wczesnego Resident Evil. Opracowuje ją studio Sonka.

Warto więc wspomnieć, że niedawno Holstin doczekał się nowego gameplayu. Materiał zaprezentowano na Future Games Show.

Jeśli chodzi o nowości, skupił się on przede wszystkim na jeździe samochodem. To coś, czego początkowo nie było w wersji demo gry. Poza tym możemy przyjrzeć się też walce czy ciekawej oraz oryginalnej mechanice przejścia z rzutu izometrycznego na trzecią osobę.

Ale wracając do demo, jest ono nadal dostępna na Steamie. Finalna wersja gry nadal nie ma daty premiery, ale wiemy, że trafi ona na PC, PlayStation, Xboxy i Nintendo Switch.

Źródło: YouTube / Future Games Show

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.