Remastery hitów sprzed lat dostępne za darmo! A wraz z nimi stylowy FPS

Homeworld Remastered Collection

Epic Games Store ponownie rozdaje gry za darmo. Tym razem przyszykował gratkę dla fanów RTS-ów oraz strzelanek. Dwie kolejne „darmówki” to bowiem remastery pierwszych odsłon serii Homeworld oraz Severed Steel.

Homeworld Remastered Collection i Severed Steel za darmo w Epic Games Store

Zwiastun Homeworld Remastered Collection

Homeworld raczej nie potrzebuje głębszego przedstawienia. To legendarna już seria kosmicznych RTS-ów, która pojawiła się na rynku pod koniec lat 90. XX wieku. Zremasterowane edycje dwóch pierwszych odsłon cyklu zostały natomiast wydane w 2015 roku i szybko zebrały świetne opinie wśród graczy.

Tym bardziej powinien ucieszyć ich więc fakt, że teraz można zgarnąć je za darmo w Epic Games Store. Jeżeli ktoś jest fanem gatunku, to zdecydowanie są to pozycje obowiązkowe.

Zwiastun Severed Steel

Tymczasem Severed Steel to kolorowy, ambitny indie FPS. Produkcja oferuje barwny świat o zabarwieniu cyberpunkowym, który jest po brzegi wypełniony akcją. Pewną ciekawostką dla fanów niezapomnianego Maxa Payne’a czy Matrixa jest fakt, że tytuł ten także oferuje efekt bullet-time.

To druga (a zasadniczo trzecia) pozycja, którą odbierzecie za darmo z Epic Games Store. Być może nie jest zbyt znana, ale za to gorąco polecana przez krytyków z OpenCritic.

Zobacz też: Gry podobne do Heroes 3

Dwie powyższe gry pozostaną darmowe do 3 sierpnia do godziny 16:59. Tego samego dnia o 17:00 sklep udostępni nam pobranie następnych tytułów, którymi będą Loop Hero i Bloons TD 6.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.