Horizon Forbidden West: Burning Shores na nowym zwiastunie. Znamy cenę pierwszego dodatku do gry

Horizon Forbidden West: Burning Shores

Już niedługo zadebiutuje pierwszy dodatek fabularny do gry Horizon Forbidden West, czyli Burning Shores. Nic więc dziwnego, że Sony poinformowało dziś o starcie zbierania preorderów na nadchodzące DLC. Wraz z ogłoszeniem o zamówieniach przedpremierowych opublikowano również nowy zwiastun produkcji.

Nowy Zwiastun Horizon Forbidden West: Burning Shores

Zwiastun Horizon Forbidden West: Burning Shores

Z okazji rozpoczęcia możliwości składania zamówień przedpremierowych na Horizon Forbidden West: Burning Shores Sony udostępniło dziś nowy trailer dodatku. Co za tym idzie poznaliśmy również cenę pierwszego fabularnego DLC do gry, którą w PlayStation Store ustalono na 89 zł.

Gracze decydujący się na złożenie preorderów otrzymają także dodatkową bonusową zawartość. Składają się na nią dwa cyfrowe przedmioty: Blacktide Dye Outfit oraz Blacktide Sharpshot Bow.

Zobacz też: Monitor do 1000 zł – najlepsze modele

Warto przypomnieć, że DLC Burning Shores będzie dostępne tylko dla osób posiadających Horizon Forbidden West na konsolę PS5. Tym samym debiutujący 13 kwietnia 2023 roku dodatek nie pojawi się na PS4.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.