Horizon Forbidden West Complete Edition w drodze? Pierwszy sklep pozwala składać zamówienia

Horizon Forbidden West i Burning Shores

Horizon Forbidden West wraz z dodatkiem Burining Shores to bezapelacyjnie jedne z ciekawszych gier, które trafiły do sprzedaży w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Wiele osób od pewnego czasu zaczęło się zastanawiać czy Sony zdecyduje się wydać oczekiwaną kompletną wersję, która zawierałaby podstawową przygodę oraz wspomniane DLC. Nowe poszlaki pozwalają sugerować, że coś rzeczywiście jest na rzeczy i warto mieć oczy szeroko otwarte.

Horizon Forbidden West Complete Edition pojawiło się w jednym z japońskich sklepów

Jak przekazała redakcja Gematus, na stronie jednego z japońskich sklepów pojawiła się opcja przedpremierowego zakupu Horizon Forbidden West Complete Edition na PlayStation 5. Na ten moment przedmiot nie doczekał się konkretnego opisu, jednak niektórzy spekulują, że wydanie będzie zawierać „podstawkę” i dodatek Burning Shores.

Potwierdzono natomiast, że wśród bonusów, które znajdą się w zestawie, wymieniono komiks, soundtrack, a także specjalny artbook. Oczywiście wszystko byłoby w formie cyfrowej zawartości, lecz nie wiadomo czy w znalazłoby się to na płycie, czy też dostępne byłoby do pobrania z sieci.

Co ciekawe, sklep zdecydował się podać już cenę zestawu, który wyceniono na 7981 jenów, czyli około 235 zł. Wątpliwe jednak by w naszym kraju Sony zdecydowało się ustalić kwotę niższą niż 300 zł.

Przeczytaj też: Telefon do 800 zł

Interesować może też data potencjalnego debiutu Horizon Forbidden West Complete Edition. Na stronie sklepu podano teoretycznie nieodległy termin, bo mowa o 6 października 2023 roku. Możliwe jednak, że mamy tutaj do czynienia z placeholderem, a informacja ta z jakiś czas się zmieni. Warto więc uważniej obserwować działania Sony, które niebawem powinno odkryć karty.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.