Horizon Forbidden West Complete Edition z datą premiery na PC! Gra już niebawem trafi na komputery

Horizon Forbidden West Aloy

Sony już jakiś czas temu zapowiedziało, że Horizon Forbidden West zostanie wydane na PC. Teraz natomiast poznaliśmy dokładną datę premiery gry na komputerach. Jej wydanie kompletne trafi na nie już w marcu.

Horizon Forbidden West Complete Edition – cena, data premiery na PC

Horizon Forbidden West Complete Edition – zwiastun

Horizon Forbidden West Complete Edition na PC zostało dziś oficjalnie zaprezentowane przez Sony. Gra zaoferuje komputerowym graczom wsparcie dla szerokich monitorów oraz obsługę technologii skalowania DLSS 3, FSR oraz XeSS.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Rozbudowane wydanie kompletne będzie zawierać m.in. stroje, bronie, pakiety zasobów czy ekskluzywny tryb fotograficzny. Część dodatków zostanie jednak ograniczona do wymogów, takich jak złożenia zamówienia przedpremierowego czy połączenie konta Steam z PlayStation Network.

Oczywiście nie zabraknie także DLC Burning Shores. Całość zadebiutuje na PC już 21 marca 2024 roku.

Preordery na Horizon Forbidden West Complete Edition już wystartowały. Gra została wyceniona w Polsce na 259 zł.

Produkcję tę można zakupić w digitalowej wersji w dwóch miejscach. Są to kolejno Steam oraz Epic Games Store.

Źródło: PlayStation

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.