Hot Wheels Unleashed 2 – Turbocharged z datą premiery! Nadchodzi kolejna odsłona szalonych wyścigów

Hot Wheels Unleashed 2 - Turbocharged

Dobre wieści dla wszystkich fanów Hot Wheels Unleashed. Deweloperzy ze studia Milestone zapowiedzieli wczoraj Hot Wheels Unleashed 2 – Turbocharged, czyli kolejną odsłonę zręcznościowych gier wyścigowych skierowanych do miłośników marki Hot Wheels. Zespół zaprezentował również pierwszy zwiastun, a także ujawnił dokładną datę premiery gry.

Milestone zapowiedziało Hot Wheels Unleashed 2 – Turbocharged. Pierwszy zwiastun już w sieci

Hot Wheels Unleashed 2 – Turbocharged – pierwszy zwiastun

Powyższy zwiastun informuje, że Hot Wheels Unleashed 2 – Turbocharged zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch dokładnie 19 października 2023 roku. Na prezentację pierwszych fragmentów rozgrywki trzeba jeszcze nieco zaczekać. Wiele wskazuje jednak na to, że nadchodzący sequel nie będzie różnił się za bardzo od poprzedniczki.

W Hot Wheels Unleashed 2 – Turbocharged do dyspozycji graczy oddanych zostanie ponad 130 pojazdów. Użytkownicy ponownie będą mogli budować własne tory, a także brać udział w różnych rodzajach zabawy solowej lub przez sieć. Nowością będzie natomiast tryb kampanii, w którym przedstawiona zostanie „zupełnie nowa przygoda z oryginalną fabułą”.

Minimalne wymagania sprzętowe Hot Wheels Unleashed 2 – Turbocharged na PC:

  • System operacyjny: Windows 8.1 (64-bit) lub nowszy;
  • Procesor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6350;
  • Pamięć: 8 GB RAM;
  • Karta graficzna: GeForce GTX 960 / GeForce GTX 1050;
  • DirectX: Wersja 11.

Zalecane wymagania sprzętowe Hot Wheels Unleashed 2 – Turbocharged na PC:

  • System operacyjny: Windows 8.1 (64-bit) lub nowszy;
  • Procesor: Intel Core i7-5820K / AMD Ryzen 5 2600;
  • Pamięć: 16 GB RAM;
  • Karta graficzna: GeForce GTX 1060 / Radeon RX 580;
  • DirectX: Wersja 11.

Zobacz też: Ranking słuchawek bezprzewodowych dousznych

Kup Hot Wheels Unleashed

Na koniec warto przypomnieć, że pierwsza część, czyli Hot Wheels Unleashed, dostępna jest od jakiegoś czasu w bibliotece Xbox Game Pass. Wspomniana produkcja studia Milestone w październiku 2022 roku została również udostępniona abonentom usługi PlayStation Plus Essential.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.