Human Fall Flat 2 opóźnione! Wydawca gry podał nowy rok premiery

Human Fall Flat 2

Podczas pokazu Summer Games Fest 2023 oficjalnie zapowiedziano Human Fall Flat 2, czyli kontynuację hitu sprzed ośmiu lat, który sprzedał się w liczbie ponad 50 mln kopii na wszystkich platformach. Tytuł miał trafić na półki sklepowe w przyszłym roku, jednak te deklaracje są już nieaktualne.

Human Fall Flat 2 zadebiutuje dopiero w 2026 roku

Human Fall Flat – zapowiedź gry

Devolver Direct, czyli wydawca serii Human Fall Flat, nie jest w najlepszej kondycji finansowej.

Jak możemy przeczytać najnowszym raporcie, w 2023 roku przychody spółki wyniosły 92,4 mln USD, co oznacza spadek o 31% względem 2022 roku. Zysk brutto skurczył się o 42% do 27 mln USD.

We wspomnianym sprawozdaniu pojawiła się także wzmianka o opóźnionej premierze Human Fall Flat 2. Fani muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ produkcja zadebiutuje dopiero w 2026 roku.

Human Fall Flat 2, wyczekiwany sequel globalnego hitu, nie zostanie wydany w 2025 roku. Pozostajemy bardzo podekscytowani tym tytułem, który w naszej opinii przygotuje nas na jeszcze lepszy rok 2026.

Harry Miller (CEO Devolver Direct)

Dotychczas zapowiedziano wyłącznie

Studio No Brake Games zapewnia, że Human Fall Flat 2 będzie lepsze od pierwowzoru pod każdym względem. Gracze mogą oczekiwać m.in. lepszej fizyki, dodatkowych opcji customizacji, trudniejszych łamigłówek oraz bardziej rozbudowanych poziomów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Nerdstash

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.